Strefa Członkowska
EN

Avis Polska upraszcza proces rezerwacji

Dodane:

Avis Polska - jedna z najbardziej znanych i największych na świecie marek wypożyczalni samochodów - uruchomiła nową, odświeżoną wersję strony internetowej oraz aplikację mobilną na smartfony.

Obok nowoczesnego wyglądu, na użytkowników portalu czeka szereg ułatwień w tym: zoptymalizowany system rezerwacji, zaawansowane narzędzia, pomagające dobrać ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb, automatyczne dostosowanie wyświetlanych treści do preferencji użytkownika oraz intuicyjna struktura serwisu, ułatwiająca wyszukiwanie potrzebnych informacji. Rozszerzono także opisy posiadanej floty, wzbogacając je o szczegółową specyfikację techniczną, zachowując przyjazną formę prezentacji. Użytkownik będzie mógł w łatwy sposób porównywać interesujące go modele, upewniając się, że wybrane przez niego auto i oferta w 100-procentach mu odpowiada.

Dzięki udoskonalonej aplikacji możliwe jest dokonanie rezerwacji auta w dowolnym miejscu na świecie za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Przełomowe oprogramowanie sprawia, że Avis staje się jednym z czołowych reprezentantów branży wynajmu samochodów w kontekście technologicznym. Obecnie jest dostępna na urządzeniach z systemem Android i iPhone. Aplikację można pobrać ze strony internetowej Avis Polska: www.avis.pl