Strefa Członkowska
EN

Business Lease przejmuje KBC Autolease Polska

Dodane:

Zeist, Holandia, 14 Maj 2012r. – Business Lease Group, ekspert w świadczeniu usług leasingu operacyjnego oraz usług mobilnych, w dniu dzisiejszym przejął KBC Autolease Polska, firmę zależną od KBC Lease Belgium NV.

Przejęcie spółki KBC Autolease podkreśla silną strategię rozwoju Business Lease, jednocześnie wspierając stabilność i jakość świadczonych usług. Business Lease Poland, jeden z współtwórców rynku wynajmu długoterminowego w Polsce, od 2001 roku jest jedną z wiodących firm leasingowych pod względem jakości w kraju. KBC Autolease Polska zarządza obecnie flotą 2 800 samochodów. Na skutek jej przejęcia portfel Business Lease Poland wzrośnie do 6 100 pojazdów. Dzięki temu firma stanie się 7 co do wielkości graczem na polskim rynku pośród firm świadczących usługi full service leasing.

Business Lease Group posiada swoje odziały w Holandii, Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech.

Harm Nijlunsing, CEO Business Lease Group: To przejęcie jest rezultatem naszej strategii rozwoju w Polsce, jednym z najprężniej rozwijających się rynków w Europie Centralnej. Filozofia KBC Autolease Polska całkowicie współgra z naszą rynkową strategią dostarczania LEPSZEJ OPIEKI (BETTER CARE), poświęcania uwagi oraz tworzenia partnerskich relacji z naszymi klientami, dostawcami na rynku lokalnym oraz europejskim.  Dzięki temu przejęciu w jednym miejscu spotkają się dwie organizacje, których wspólną ideologią jest świadczenie usług najwyższej jakości. Jesteśmy przekonani, że pozwoli to oferować zarówno nowym jak i istniejącym Klientom jeszcze lepsze produkty i rozwiązania.

Po okresie integracji planowanym w okresie wakacyjnym, KBC Autolease Polska będzie funkcjonowało pod marką Business Lease Poland.