Strefa Członkowska
EN

Gala Nagród PZWLP już 2 grudnia. Wydarzenie będzie po raz pierwszy transmitowane na żywo online

Dodane:

Już 2 grudnia 2021 r. podczas Gali Nagród PZWLP poznamy tegorocznych laureatów naszych prestiżowych na rynku flotowym nagród. Tym razem Gala Nagród PZWLP odbędzie się w wyjątkowej scenerii Arkad Kubickiego w Warszawie (Zamek Królewski). Po raz pierwszy w historii w wydarzeniu będą mogli uczestniczyć nie tylko goście na miejscu imprezy, ale również wszystkie zainteresowane osoby. Bezpośrednio z Arkad Kubickiego w Warszawie, Gala Nagród PZWLP będzie na żywo transmitowana online na stronie www.galapzwlp.pl. Transmisja będzie ogólnodostępna dla wszystkich – do jej obejrzenia wystarczy jedynie uproszczona, wcześniejsza rejestracja na www.galapzwlp.pl.

Nagrody PZWLP, podobnie jak w ubiegłym roku, zostaną przyznane w łącznie 6 kategoriach: dla najlepszych serwisów mechanicznych i blacharsko – lakierniczych, najbardziej przyjaznego branży flotowej dealera samochodów, dla firm użytkujących najbardziej ekologiczne floty (Nagroda Eko Flota) i bezpieczne floty (Nagroda Bezpieczna Flota) oraz dla firmy najbardziej zaangażowanej we wdrażanie napędów w pełni elektrycznych (Nagroda Flotowy Lider Elektromobilności).

Każdy z laureatów otrzyma wyjątkową statuetkę, ręcznie tworzoną przez artystę rzeźbiarza Dariusza Zielińskiego. Zwycięzcy są wyłaniani w dwuetapowych konkursach, na podstawie nominacji firm należących do PZWLP oraz ocen przyznawanych według precyzyjnych, co roku aktualizowanych kryteriów. Nagroda Eko Flota jest przyznawana przez jury złożone nie tylko z przedstawicieli Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów, ale również Związku Polskiego Leasingu (ZPL) i Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych (SKFS). W przypadku Nagrody Bezpieczna Flota, w skład jury, poza przedstawicielami PZWLP, wchodzą również eksperci Partnerstwa dla Bezpieczeństwa Drogowego. Nagroda Flotowy Lider Elektromobilności jest z kolei przyznawana wspólnie przez PZWLP i Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych (PSPA).

W zeszłym roku laureatami Nagród PZWLP zostały firmy: Philip Morris International w Polsce (Bezpieczna Flota), AstraZeneca Pharma Poland sp. z o.o. (Eko Flota), InPost Sp. z o.o. (Flotowy Lider Elektromobilności), Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. (Najlepszy Serwis Napraw Mechanicznych), Grupa Bońkowscy (Najlepszy Serwis Napraw Blacharsko – Lakierniczych) oraz Bawaria Motors Sp. z o.o. (Dealer Samochodów Najbardziej Przyjazny Branży Flotowej).

W tym roku Nagrody PZWLP zostaną przyznane już po raz czternasty. Do tej pory, na przestrzeni 14 lat, do tych wyróżnień zgłoszonych zostało blisko 1200 nominacji.

Tegoroczna Gala Nagród PZWLP zostanie zorganizowana z zachowaniem wszelkich restrykcyjnych zasad sanitarnych i bezpieczeństwa związanych z COVID19. Sponsorem Generalnym Gali jest ARC Europe Polska, a tytuł Głównego Sponsora Automotive objęła firma Inter Cars. Sponsorami wydarzenia zostały firmy: Shell Polska, Nissan Polska, Volvo Car Poland, Grupa Krotoski. Patronem medialnym jest magazyn Fleet.

Podczas Gali Nagród PZWLP wystąpi gość specjalny wydarzenia Thomas Neumann, Policy Officer w AVERE (The European Association for Electromobility), z prezentacją nt. przyszłości branży motoryzacyjnej oraz elektromobilności z uwzględnieniem regulacji UE.

Kto w tym roku dołączy do grona laureatów Nagród PZWLP i odbierze statuetkę na scenie w Arkadach Kubickiego w Warszawie?

Przekonamy się już 2 grudnia. Zapraszamy do obejrzenia transmisji na żywo z tego wydarzenia na www.galapzwlp.pl