Strefa Członkowska
EN

Kongres Flotowy PZWLP

Dodane:

Do kluczowych tematów Kongresu Flotowego Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów należały bezpieczeństwo i zarządzanie szkodowością w firmowych flotach oraz outsourcing samochodów w sektorze publicznym.

Rosnące koszty ubezpieczeń firmowych samochodów stanowią coraz większe obciążenie dla przedsiębiorców. Optymalizacja wydatków, przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa dla firmowych kierowców, stają się więc istotnymi kwestiami w działalności biznesowej. Z kolei outsourcing flot w sektorze publicznym stanowi dziedzinę wciąż w Polsce niedocenianą, choć jej potencjał – jak wskazują liczne przykłady z rynków zachodnioeuropejskich – może być olbrzymi. Tym dwóm zagadnieniom poświęcony był Kongres Flotowy PZWLP, który odbył się 29 listopada 2012 roku w Warszawie.

Kongres „Flota samochodowa – optymalizacja kosztów i mobilność. Outsourcing pojazdów w sektorze publicznym i biznesie” był połączony z piątą Galą Nagród PZWLP. W tym prestiżowym spotkaniu wzięło udział ponad 150 przedstawicieli instytucji i firm związanych z flotami samochodowymi oraz branżami motoryzacyjną, ubezpieczeniową i finansową. Partnerem Kongresu Flotowego PZWLP była firma General Motors Poland. Współorganizatorem i patronem medialnym Kongresu był dziennik Puls Biznesu.