Strefa Członkowska
EN

Nagrody Fleet Leader 2012

Dodane:

27 listopada 2012, w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14, odbyły się Targi Fleet Market, największe wydarzenie targowe branży flotowej w Europie Środkowo-Wschodniej.

Firma Fleet Meetings (organizator targów  i wydawca miesięcznika Fleet) organizuje targi Fleet Market od czterech lat. Połączone są z premierami samochodowymi na polskim rynku, prezentacją nowości flotowych, a także debatą na tematy newralgiczne w tej młodej i wciąż rozwijającej się na polskim rynku dziedzinie. Fleet Market to ponad 200 stoisk wystawienniczych i niemal 3000 zaproszonych gości, a wśród nich właściciele firm, fleet managerowie, dyrektorzy, kierownicy transportu.

Podczas targów wręczono statuetki Fleet Leader 2012 – wyróżnienia przyznawane corocznie przez Magazyn Fleet osobom i firmom z branży flotowej za wyjątkowe osiągnięcia na tym rynku – oraz Certyfikaty Długodystansowego Testu Flotowego. Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów należy do Partnerów merytorycznych Targów Fleet Market.

Więcej informacji, w tym lista laureatów nagród Fleet Leader 2012, na www.fleet.com.pl