Strefa Członkowska
EN

„Nowoczesna Flota” – nowy portal branżowy na rynku

Dodane:

Na rynku pojawił się nowy flotowy portal branżowy „Nowoczesna Flota” www.nowoczesnaflota.pl . Wkrótce dołączy do niego magazyn o tym samym tytule.

„Nowoczesna Flota” to kompendium profesjonalnej wiedzy niezbędnej w zarządzaniu firmową flotą samochodową, ze szczególnym uwzględnieniem wszelkich innowacji oraz najnowszych rozwiązań stosowanych w branży. Na stronach „Nowoczesnej Floty” można m.in. znaleźć najnowsze informacje, relacje z wydarzeń, artykuły, case studies, prezentacje i testy samochodów oraz raporty i ekspertyzy dotyczące zarządzania flotą. Dodatkowo, na bieżąco prezentowane są dokonania i bilans rynku flotowego, trendy i kierunki jego rozwoju.

„Nowoczesna Flota” adresowana jest do kadry menedżerskiej odpowiedzialnej w firmie za obszar nabywania, użytkowania i zarządzania flotami samochodowymi oraz producentów, importerów i dostawców produktów i usług na rynku motoryzacyjnym. Porusza kwestie finansowania i ubezpieczenia floty, innowacyjnych rozwiązań w zakresie ekomobilności i nowych technologii, które są niezbędne w szeroko pojętej branży flotowej.

Redaktorem naczelnym „Nowoczesnej Floty” jest Władysław Wilkiel, dziennikarz branżowy z bogatym doświadczeniem, znany dotychczas z magazynu „Euroflota”.