Strefa Członkowska
EN

PZWLP Patronem Honorowym Kobiecej Floty

Dodane:

Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów objął Patronatem Honorowym 4. edycję unikalnego na polskim rynku projektu Kobieca Flota. Formuła projektu nie mieści się w standardowej definicji szkolenia flotowego i jest on skierowany wyłącznie do kobiet zawodowo odpowiadających za zarządzanie flotami w firmach.

„Kobieca Flota nigdy dotąd nie była tak kobieca!” – zapowiada organizator projektu, branżowy magazyn Flota. Obecnie trwają jeszcze zapisy do 4. edycji Kobiecej Floty – jedynego projektu w Polsce, skierowanego dla fleet managerek.

Kobieca Flota to projekt kierowany do kobiet, które sprawują stanowiska fleet managerów, prezesów, dyrektorów, dyrektorów finansowych lub do części ich obowiązków należy sprawowanie pieczy nad samochodami służbowymi. Formuła  szkolenia oparta jest o problemy fleet managerek, z którymi borykają się na co dzień, a bloki tematyczne podzielone są na część merytoryczną i warsztatową. Udział w szkoleniu pozwala nie tylko na podniesienie zawodowych kwalifikacji i efektywności osobistej, ale i realnie wpływa na jakość zarządzania firmowym car parkiem.

W tegorocznej edycji Kobiecej Floty weźmie udział około 70 uczestniczek. Szkolenie odbędzie się 15-16 marca 2017 w Hotelu Przystań w Olsztynie. Panie w eleganckiej atmosferze poszerzą swoją wiedzę flotową, poznają najnowsze trendy (nie tylko motoryzacyjne) i modele najnowszych samochodów, które będą mogły testować podczas jazd miejskich po trasach Warmii i Mazur. Podczas szkolenia poruszane będą kwestie polityki flotowej pod kątem prawa pracy. Ponadto uczestniczki poznają tajniki dress code’u w biznesie, czyli sztuki profesjonalnego wizerunku oraz nową rolę liderki w budowaniu zaangażowania w firmie.

Więcej informacji na temat projektu oraz prelegentów prowadzących w jego ramach szkolenia, na stronie internetowej organizatora www.kobiecaflota.pl