Strefa Członkowska
EN

Targi Fleet Market 2012

Dodane:

27 listopada 2012, w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14, odbędą się Targi Fleet Market, największe wydarzenie targowe branży flotowej w Europie Środkowo-Wschodniej.

Firma Fleet Meetings (organizator targów  i wydawca miesięcznika Fleet) organizuje targi Fleet Market od czterech lat. Połączone są one z premierami samochodowymi na polskim rynku, prezentacją nowości flotowych, a także debatą na tematy newralgiczne w tej młodej i wciąż rozwijającej się na polskim rynku dziedzinie. Fleet Market to ponad 200 stoisk wystawienniczych i niemal 3000 zaproszonych gości, a wśród nich właściciele firm, fleet managerowie, dyrektorzy, kierownicy transportu.

W tym roku tematami przewodnimi debaty na IV Ogólnopolskich Targach Branży Flotowej Fleet Market 2012 będą: „Pełne odliczenie VAT od każdego samochodu firmowego - zmiany w Polsce w świetle przepisów unijnych” oraz „Optymalny samochód flotowy w polskich warunkach prawnych i ekonomicznych. Jaki jest i jak będzie się zmieniał w najbliższych latach.”

Podczas targów nastąpi także wręczenie statuetek Fleet Leader 2012 (wyróżnień przyznawanych corocznie przez Magazyn Fleet osobom i firmom z branży flotowej za wyjątkowe osiągnięcia na tym rynku) oraz Certyfikatów Długodystansowego Testu Flotowego.

Formuła targów branży flotowej FLEET MARKET ma wymiar praktyczny, doradczy, m.in. polega na zaawansowanej wymianie wiedzy między doświadczonymi menadżerami flot a nowicjuszami wśród odbiorców flotowych i na bardzo dużym zaangażowaniu najważniejszych na polskim rynku niezależnych podmiotów i stowarzyszeń, takich jak: Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów, Polskie Stowarzyszenie Motorowe Doskonalenia Technik i Bezpieczeństwa Jazdy, Stowarzyszenie Partnerstwo Dla Bezpieczeństwa Drogowego, Stowarzyszenie Kierowników Flot Samochodowych, KERALLA RESEARCH Instytut Badań i Rozwiązań B2B, Międzynarodowa Kancelaria Hogan Lovells i inni.

Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów jest Partnerem merytorycznym Targów Fleet Market.

Więcej informacji na www.fleetmarket.pl lub www.fleet.com.pl