Strefa Członkowska
EN

Trwa rekrutacja na studia „Zarządzanie flotą samochodową i mobilnością” na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej

Dodane:

Do 16 października przedłużona została rekrutacja na tegoroczną edycję studiów podyplomowych „Zarządzanie Flotą Samochodową i Mobilnością”, realizowanych przy współpracy Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej, Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych (SKFS) oraz Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów (PZWLP). Liczba wolnych miejsc jest już ograniczona. Zajęcia wystartują od 21 października.

Studia te to unikalny i pierwszy tego typu kierunek w kraju, są kierowane zarówno do osób młodych, kontynuujących swoją naukę po ukończeniu studiów I lub II stopnia, jak i funkcjonujących już w branży motoryzacyjnej, czy flotowej specjalistów, chcących podnieść swoje zawodowe kwalifikacje.

Absolwenci studiów zdobywają unikalną na polskim rynku pracy, specjalistyczną wiedzę na poziomie podstawowym, z zakresu zarządzania flotami pojazdów w branży wynajmu długoterminowego aut (Car Fleet Management), Rent a Car (wypożyczalnie samochodów), Car Sharing a także w wewnętrznych strukturach firm. Osoby kończące studia podyplomowe otrzymują świadectwo ukończenia studiów podyplomowych wydane przez Wydział Transportu Politechniki Warszawskiej, najlepszej i największej wyższej uczelni technicznej w kraju, a także dodatkowo certyfikat sygnowany przez Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów oraz Stowarzyszenie Kierowników Flot Samochodowych.

Dużą część wykładowców stanowią doświadczeni praktycy rynku motoryzacyjnego i flotowego. Sam program studiów był tworzony i jest na bieżąco udoskonalany przez ekspertów PZWLP, SKFS oraz kadrę naukową Wydziału Transportu PW.


Dowiedz się więcej na temat studiów:
https://pzwlp.pl/studia-pzwlp-i-skfs-z-wydzialem-transportu-pw

 

Więcej o rekrutacji i rejestracji na studia: https://www.wt.pw.edu.pl/Studenci/Studia-podyplomowe/Zarzadzanie-flota-samochodowa-i-mobilnoscia/Rekrutacja?fbclid=IwAR0zwfv83snbzgNJNOZi-Z3QamtnQSWhh8eR3IZ9yCcNIH-9tbRtL9vxdqM