Strefa Członkowska
EN

Trzy konferencje z cyklu Flotowe Trendy w 2017 roku

Dodane:

Co nowego wydarzy się w 2017 roku na rynku motoryzacyjnym, usługach serwisowych, telematyce, sposobach zarządzania mobilnością w firmie, usługach Car Fleet Management, możliwościach finansowania samochodowego parku, a także we flotowych ubezpieczeniach oraz prawie i podatkach? Zmiany, jakie zachodzą albo mogą mieć miejsce w tych i innych ważnych obszarach związanych z użytkowaniem samochodów firmowych, sprawiają, że rozwiązania, które jeszcze dzisiaj się świetnie sprawdzają, jutro mogą okazać się przeżytkiem.  

To właśnie tempo pojawiających się zmian, które wpływają na podejmowane w firmie flotowe decyzje oraz rosnąca potrzeba szerokiego informowania o nich spowodowały, że w roku 2017, organizowana przez magazyn EuroFlota, konferencja FLOTOWE TRENDY ma swoje trzy odrębne odsłony, poświęcone ważnym flotowym obszarom tematycznym:

- SAMOCHODOM OSOBOWYM (22 marca),

- EKOMOBILNOŚCI (10 maja),

- SAMOCHODOM UŻYTKOWYM/DOSTAWCZYM (22 czerwca).

Trzy konferencje targowo-networkingowe z cyklu Flotowe Trendy zgromadzą łącznie 1500 uczestników. Program marcowej odsłony konferencji FLOTOWE TRENDY 2017 – SAMOCHODY OSOBOWE obejmuje zagadnienia dotyczące flot składających się z samochodów osobowych. Zaproszeni eksperci wskażą trendy w światowej i europejskiej motoryzacji oraz ich wpływ na ten rynek w naszym kraju. Zaprezentowane zostaną m.in. tendencje w zakupach samochodów do flot, zmiany w przepisach prawno-podatkowych oraz orzecznictwie. Podjęta zostanie również ważna tematyka dotycząca finansowania floty, ubezpieczeń, rynku paliw, TCO, bezpieczeństwa czy też nowych rozwiązań telematycznych.

Podczas majowej edycji FLOTOWE TRENDY 2017 – EKOMOBILNOŚĆ pojawią się m.in. istotne zagadnienia, dotykające sfery alternatywnych napędów we flotach i ograniczenia emisji CO2. Wskazane zostaną najważniejsze wątki prorozwojowe dla rynku pojazdów elektrycznych w kontekście rządowego „Planu Rozwoju Elektromobilności w Polsce” – jaki jest stan przygotowań przepisów rządowych przewidujących ulgi i benefity dla firm kupujących auta elektryczne.

W ramach czerwcowej konferencji FLOTOWE TRENDY 2017 – SAMOCHODY DOSTAWCZE organizator planuje przeprowadzić przegląd rynku aut dostawczych oraz kierunków rozwoju flot samochodów użytkowych. Wskazane zostaną m.in. trendy w obszarze zastosowań usług najmu oraz modeli finansowania samochodów użytkowych (także adaptowanych i specjalistycznych). Ponadto, poruszona zostanie tematyka wartości rezydualnych pojazdów użytkowych oraz przyszłości w zakresie napędów samochodów dostawczych.

Zaproszeni na konferencje targowo-networkingowe z cyklu FLOTOWE TRENDY prelegenci to znani praktycy, specjaliści i eksperci, którzy dysponują wiedzą oraz doświadczeniem pozwalającym trafnie przewidywać trendy i kreślić ścieżki rozwoju, a także zmian konkretnych segmentów branży flotowej.

Uczestnictwo w cyklu konferencji jest bezpłatne, ale – liczba bezpłatnych miejsc jest ograniczona. Warto więc pośpieszyć się ze zgłoszeniem swojego udziału.

Więcej o cyklu FLOTOWE TRENDY 2017 oraz możliwość zgłoszenia uczestnictwa na stronie: www.flotowetrendy.pl

Źródło: magazyn EuroFlota