Strefa Członkowska
EN

Zmiany personalne w Alphabet Polska

Dodane:

Wraz z początkiem nowego roku do zespołu Alphabet Polska Fleet Management dołączył Aymeric Poilpot, obejmując stanowisko Dyrektora Finansowego oraz Magdalena Reid, która od grudnia pełni obowiązki Kierownika Działu Remarketingu.

Aymeric Poilpot związany jest z Grupą BMW od piętnastu lat, w czasie których zajmował stanowiska kierownicze i dyrektorskie w spółkach BMW Finance we Francji oraz BMW Bank w Niemczech. Od 1 stycznia br. Aymeric Poilpot dołączył do zespołu Alphabet Polska jako Chief Financial Officer, zastępując na tym stanowisku Christiana Hoeltla, który po pięciu latach w Polsce powrócił do Monachium, aby przyjąć nowe obowiązki w centrali Grupy.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zespół Alphabet Polska powiększył się także o nową szefową działu sprzedaży samochodów pokontraktowych. Stanowisko to objęła Magdalena Reid, której dwunastoletnie doświadczenie w branży Car Fleet Management posłuży teraz do kierowania samodzielnym działem, wyodrębnionym z dotychczasowego zespołu Remarketingu i Ubezpieczeń. Na czele działu odpowiedzialnego za Ubezpieczenia i Likwidację Szkód pozostaje jego dotychczasowy Kierownik, Rafał Romaldowski, którego obowiązki obejmują obecnie również działalność agencji ubezpieczeniowej Alphabet Insurance Services Polska.