Strefa Członkowska
EN

ARVAL OTWIERA SEZON WRAZ Z CENTRUMROWEROWE.PL – NAJWIĘKSZYM SKLEPEM ROWEROWYM W POLSCE. JUŻ DZIŚ NIEMAL 1000 MODELI JEDNOŚLADÓW DOSTĘPNYCH W WYNAJMIE

Dodane:
Wraz z nadejściem ciepłych dni, na ścieżkach rowerowych i ulicach miast pojawia się coraz więcej rowerzystów. W ostatnim czasie dostępność nowych jednośladów w sklepach była jednak ograniczona. Arval Service Lease Polska, spółka z Grupy BNP Paribas, specjalizująca się w długoterminowym wynajmie pojazdów, umożliwia swoim Klientom także możliwość wypożyczenia rowerów. Klienci zainteresowani wynajmem długoterminowym dwóch kółek mogą wybierać spośród pełnej oferty sklepu CentrumRowerowe.pl, czyli niemal 1000 modeli.

– Wynajem może być nie tylko wygodną formą finansowania roweru, ale też najłatwiejszym sposobem na korzystanie z wybranego przez siebie modelu. To właśnie powody, dla których coraz więcej firm jest zainteresowanych możliwością uzupełnienia floty firmowej o te pojazdy. Wynajem jednośladów to dobry sposób na zwiększenie mobilności pracowników i ograniczenie emisji CO2 we flocie, a także atrakcyjny benefit pracowniczy. Dzięki współpracy ze sklepem CentrumRowerowe.pl będziemy także odporni na pojawiające się braki zaopatrzenia u dostawców rowerów – mówi Rafał Tarnacki, Product & Innovations Manager w Arval Service Lease Polska.

W usłudze Arval Bike Lease dostępne są zarówno rowery klasyczne, jak i elektryczne. Można też wybierać spośród wielu specjalistycznych kategorii – rowerów crossowych, MTB czy miejskich.

– CentrumRowerowe.pl jest największym w Polsce sklepem online dla każdego miłośnika dwóch kółek. Na bieżąco uzupełniamy stany magazynowe i w ciągłej sprzedaży posiadamy kilkanaście tysięcy rowerów, dlatego możemy zagwarantować klientom ich stałą dostępność. Bardzo cieszymy się, że dzięki współpracy z Arval będziemy mogli zaoferować klientom nową formę finansowania, czyli wynajem długoterminowy rowerów. Dzięki temu zdecydowanie większe grono osób będzie mogło poznać m.in. zalety rowerów elektrycznych – mówi Radosław Jurczak, Manager ds. Zakupów sklepu CentrumRowerowe.pl.

Klienci zainteresowani wynajmem mogą w szybki sposób przeprowadzić kalkulację, ile kosztować będzie korzystanie z wybranego roweru. Kalkulator dostępny jest na stronie rowery-arval.pl. Po zakończeniu kontraktu, klient będzie mógł wykupić rower po atrakcyjnej cenie. Co istotne, rata wynajmu zawiera także ubezpieczenia OC, casco i NNW użytkownika, a także usługi dodatkowe, jak podstawowe przeglądy i serwisowanie. Obecnie usługa wynajmu skierowana jest do klientów biznesowych.