Strefa Członkowska
EN

Arval włącza się do walki z koronawirusem i bezpłatnie użycza auta placówkom medycznym

Dodane:
Arval Service Lease Polska, największa w Polsce firma specjalizująca się w wynajmie pojazdów oraz zarządzaniu flotą, bezpłatnie użycza placówkom medycznym 13 samochodów, które wspomogą je w walce z koronawirusem. Pojazdy VW Golf Variant (kombi) trafią do szpitali i zakładów opieki zdrowotnej wskazanych przez Ministerstwo Zdrowia. Auta będą wykorzystywane do przewozu personelu i pacjentów, a także materiałów medycznych. Niebawem Arval przekaże na ten cel kolejne samochody.


Wyboru placówek do których trafią samochody dokonało Ministerstwo Zdrowia, w porozumieniu z Urzędami Wojewódzkimi. Auta zostały dostarczone przez Arval do Olsztyna, skąd mogą odebrać je przedstawiciele ośrodków medycznych na Warmii i Mazurach.

W dobie epidemii odpowiedzialnością i solidarnością musi wykazywać się całe społeczeństwo, również takie firmy jak nasza. Zapewniamy placówkom medycznym to, na czym znamy się najlepiej – mobilność. Niebawem planujemy przekazanie kolejnych samochodów. One także trafią do szpitali i zakładów opieki zdrowotnej, które najbardziej odczuwają brak aut niezbędnych do transportu osób oraz najpotrzebniejszych artykułów medycznych. Liczymy, że użyczona dziś flota pojazdów ułatwi szpitalom walkę z koronawirusem w województwie warmińsko–mazurskim – mówi Robert Antczak, dyrektor generalny Arval Service Lease Polska.

Wszystkie dostarczone przez Arval samochody mają zapewniona obsługę serwisową oraz są objęte ubezpieczeniem i assistance, co umożliwi ich bezproblemowe użytkowanie.

Pliki do pobrania