Strefa Członkowska
EN

Łatwe parkowanie z mobiParking od Arval

Dodane:
Arval wprowadził dedykowaną swoim klientom aplikację mobilną do zarządzania płatnościami za postój w miejskich strefach płatnego parkowania „mobiParking Arval”. Od teraz firmy posiadające floty służbowe mogą nie tylko uprościć system opłat dzięki jednej miesięcznej fakturze, ale także uniknąć przeszacowania czasu za który pobierane są opłaty parkingowe, a co za tym idzie zmniejszyć wydatki.

Masz dosyć zbierania i rozliczania setek paragonów z parkometrów? Ta aplikacja rozwiąże twoje problemy. – Jedną z najważniejszych funkcji „mobiParking Arval” jest to, że na koniec miesiąca pracodawca może pobrać jedną, zbiorczą, fakturę z podsumowaniem transakcji dokonanych w danym miesiącu przez wszystkich kierowców. Pozwala to firmom na lepszą kontrolę kosztów, ale także zmniejsza ilość żmudnej pracy administracyjnej – tłumaczy Paweł Racis, Dyrektor Handlowy Arval.

„mobiParking Arval” umożliwia także regulowanie płatności dokładnie za czas parkowania, bez strat spowodowanych przeszacowaniem długości okresu postoju. – To proste rozwiązanie pozwala precyzyjnie rozliczyć się za parkowanie. Wystarczy, że po zatrzymaniu pojazdu klikniemy w aplikacji „start”, a po powrocie do samochodu „stop” – mówi Paweł Racis. Opłata pokrywa więc rzeczywisty wykorzystany czas jaki samochód spędził na parkingu. – Ważną zaletą aplikacji „mobiParking Arval” jest to, że wszystkich formalności można dokonać bez potrzeby wysiadania z auta, szukania parkometru oraz pobierania biletu parkingowego. To wszystko oszczędność czasu – dodaje Paweł Racis.

Za pomocą aplikacji można opłacić parkowanie w ponad 50-ciu miastach w Polsce, nie tylko w dużych aglomeracjach, ale także w mniejszych ośrodkach posiadających strefę płatnego parkowania.

„mobiParking Arval” można pobrać z serwisu Google Play oraz App Store.