Strefa Członkowska
EN

"Są najlepsi na rynku". Konsumencki Lider Jakości dla Expressu i Traficara

Dodane:
- To żywe głosy użytkowników naszych aut. Jakościowo znajdujemy się w czołówce, a cenowo w polskiej lidze - mówi Magdalena Hibner, dyrektor marketingu firm Express Car Rental i Traficar.

„Niesamowity komfort poruszania się po mieście”, „Szybko i tanio można korzystać z ich usług”, „Sumienna firma” – tak o Expressie i Traficarze wypowiadają się klienci ankietowani w ogólnopolskim badaniu konsumenckim, którego celem było stworzenie rankingu najlepszych jakościowo polskich marek.

Komfort, duży wybór aut, dobra oferta

Traficar zdobył Złoty Laur w kategorii: „samochód na minuty (carsharing)”, a Express Srebrny Laur w kategorii: „wypożyczalnie samochodów”.

W badaniu wzięło udział 15 432 respondentów, dzięki jego wynikom poznaliśmy również skojarzenia klientów z oferowanymi przez nas usługami.

„Komfort”, „dobra oferta”, „duży wybór aut”, „dobre opinie” – to przychodzi do głowy kierowcom na myśl o wypożyczalni Express Car Rental. Dowiedzieliśmy się również, jak użytkownicy oceniają usługę Traficar: „łatwo dostępny”, „dobre ceny”, „łatwa obsługa”, „komfort”.

Motywacja do rozwoju i jeszcze lepszych usług

„Konsumencki Lider Jakości” to badanie przeprowadzone przez Redakcję Strefy Gospodarki ogólnopolskiego dodatku dystrybuowanego wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną. Poza raportem o najlepszych polskich firmach dostarcza ono również uzasadnienia klientów.

„Według mnie są najlepsi na rynku”, „Niesamowity komfort poruszania się po mieście”, „Idealne rozwiązanie” – to tylko część pozytywnych opinii, które przeczytaliśmy w raporcie z badań.

Dobre słowa zadowolonych użytkowników są dodatkową motywacją do ciągłego podnoszenia poprzeczki i zwiększania efektywności działań naszych marek.Tego typu odznaczenia to również uznanie dla usług opartych na wyjątkowej jakości. O taką dbamy od samego początku zarówno w Expressie, jak i w Traficarze.

Procentowy rozkład głosów

33,5% respondentów uznało markę Traficar za lidera jakości, najlepszą markę w kategorii „samochód na minuty (carsharing)”.

14,8% respondentów wskazało markę Express Car Rental jako lidera jakości, najlepszą markę w kategorii „wypożyczalnie samochodów”.

Znajomość naszych marek

Jako Traficar zajęliśmy pierwsze miejsce w kategorii znajomości marki, jako Express Car Rental trzecie.

Wśród laureatów obok nas znalazły się między innymi takie firmy jak Bosh, Renault, Warta, Luxmed, Velvet, Itaka. Gratulujemy pozostałym zwycięzcom!
*

Badania realizowane w ramach Projektu KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI za cel główny przyjmują wyłonienie Liderów Jakości usług i produktów dostępnych na polskim rynku. W badaniu gromadzone są opinie aktywnych konsumentów. Nie tylko identyfikuje ono Liderów, ale też dostarcza wiedzę na temat jakości wybranych usług. Więcej można znaleźć tutaj: konsumenckiliderjakosci.pl

Zapraszamy na stronę biura prasowego Express Car Rental: media.express.pl