Strefa Członkowska
EN

Samochody poleasingowe

Dynamiczny przyrost liczby aut w wynajmie długoterminowym w Polsce powoduje, że każdego roku na rynku pojazdów używanych coraz większa jest oferta tzw. samochodów poleasingowych.

Firmy wynajmu długoterminowego należące do PZWLP sprzedają obecnie ok. 40 tys. samochodów używanych rocznie. Są to auta zarówno osobowe, jak i lekkie dostawcze (o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5t), użytkowane wcześniej we flotach klientów firm należących do naszej organizacji w ramach wynajmu długoterminowego (czyli leasingu operacyjnego z pełną lub częściową obsługą). Standardowy okres eksploatacji samochodów wynosi 3 - 4 lata. Po upływie tego czasu pojazdy są zwracane leasingodawcom, klient otrzymuje fabrycznie nowe, wybrane przez siebie auta, a dotychczas użytkowane przez niego samochody są sprzedawane na rynku wtórnym.

Najważniejsze zalety samochodów poleasingowych sprzedawanych przez firmy PZWLP

Szeroki wybór – w ofercie znajdują się wszystkie dostępne na polskim rynku marki i modele aut osobowych oraz dostawczych do 3,5t DMC

Wiek z reguły do 4 lat

Auta z polskich sieci dealerskich

W pełni udokumentowany przebieg oraz stan techniczny pojazdów (potwierdzony opiniami rzeczoznawców takich jak DEKRA czy SGS)

Pełna historia użytkowania, w tym, dokonanych napraw i obsługi serwisowej

Brak wad prawnych

Zakup na podstawie Faktury VAT

Możliwość finansowania leasingiem w tym również uzupełnionym o pakiet usług serwisowych, wymiany opon i ubezpieczeń

Większość informacji o stanie technicznym, łącznie ze zdjęciami z oceny dokonanej przez rzeczoznawców dostępna na portalach firm CFM

Zobacz ofertę samochodów poleasingowych poszczególnych firm należących do PZWLP.