Strefa Członkowska

Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów

PZWLP

Dyrektor Biura PZWLP Michał Jankowski

michal.jankowski@pzwlp.pl

+48 883 378 057

Dane kontaktowe Firm Członkowskich

PZWLP

Wiceprezes Zarządu Tomasz Kapelko

t.kapelko@99rent.pl

+48 512 587 038

PZWLP

Marketing Manager Agnieszka Goworek

agnieszka.goworek@arval.pl

+48 22 45 45 500

PZWLP

Country Sales Manager Arkadiusz Tomala

arkadiusz.tomala@athlon.com

+48 22 279 46 45

PZWLP

Marketing Specialist Katarzyna Kowalczyk

k.kowalczyk@businesslease.pl

+48 510 027 014

PZWLP

Marketing Manager Klaudia Rodak

klaudia.rodak@carefleet.com.pl

+48 693 403 890

PZWLP

Marketing Manager Magdalena Hibner

mhibner@express.pl

+48 602 414 311

PZWLP

Digital Sales & Marketing Specialist Tomasz Klepacki

tomasz.klepacki@hertz.pl

+48 885 045 009

PZWLP

Marketing and Customer Service Development Specialist Danuta Baranowska

Danuta.baranowska@hitachicapital.pl

+48 784 084 440

PZWLP

Dyrektor Zarządzający Dominik Kistowski

dominik.kistowski@idea-fleet.pl

+48 602 265 737

PZWLP

Specjalista ds. marketingu Justyna Krajewska-Szmakfefer

justyna.krajewska@leaseplan.com

+48 22 335 16 32

PZWLP

Zastępca rzecznika prasowego Grupy mBanku Piotr Rutkowski

Piotr.Rutkowski@mbank.pl

+48 22 827 07 29

PZWLP

Digital Sales & Marketing Specialist Tomasz Klepacki

tomasz.klepacki@hertz.pl

+48 885 045 009

PZWLP

Rzecznik Prasowy- PR Partner Katarzyna Panek

katarzyna@panek.eu

+48 796 88 99 38

PZWLP

Dyrektor Sprzedaży / Sales Manager Agnieszka Drzymała-Feć

agnieszka.drzymala@rentis.pl

+48 61 896 22 10

+48 500 114 901

PZWLP

Specjalista ds. Marketingu Marta Stępień

marta.stepien@sixt.pl

+48 661 992 433

PZWLP

Departament Marketingu Daria Zielaskiewicz

Daria.Zielaskiewicz@vwfs.com

+48 22 538 78 71

+48 882 768 520